Troposferiniame vandenyje, kaip skirtumas nuo įprasto vandens, yra ištirpusio miško deguonies. Iš viso deguonies koncentracija suaugusiojo organizme yra apie 60% viso kūno tūrio. Vanduo, kuriame yra daug kokybiško deguonies, gali padėti jaustis ir gyventi geriau, užkirsti kelią daugeliui ligų ir gerai jaustis. O troposferinis vanduo kaip tik tokią funkciją ir atlieka. Jis suteikia energijos, nes yra prisotintas deguonimi, kurią mūsų kraujas išnešioja po visą organizmą. Toks vanduo gaminamas rasos pagrindu, naudojant miško deguonį. Jis negenda ir išlaiko savo struktūrą daugelį metų.

Troposferinio vandens nauda organizmui

Jo nauda:

sveikatai – aktyvina ląstelių regeneraciją,

grožiui – praturtina produktų sudėtį, aktyvina procedūrų efektyvumą,

maistui – išryškina skonius, ledo struktūros suteikia estetinį malonumą,

augalams – sėklos sudygsta greičiau, augalai duoda vaisių,

apskritai- aktyvina visus biologinius procesus.

Mažas deguonies kiekis kraujyje (hipoksemija) gali pažeisti organus ir būti pavojingas gyvybei. Sveikas deguonies kiekis kraujyje padeda geriau jaustis ir miegoti.

Kokie yra mažo deguonies kiekio požymiai (hipoksija)? Ne visada galite pasakyti, kada jūsų deguonies lygis yra žemas. Pasireiškiantys simptomai, gali pasireikšti: Dusuliu. Melsva odos spalva, lūpų ir nagų atspalviu. Ekstremaliu nuovargiu. Sunkiais galvos skausmais. Kosuliu ar švokštimu. Greitu pulsu ir širdies ritmu. Sumišimu.

Taip pat organizmui būtinas vanduo, kad galėtų pasisavinti jame ištirpusias medžiagas, be to, jo reikia cheminėms reakcijoms vykti. Organizmas vandens atsargų nekaupia, todėl labai svarbu nuolat gerti gryno vandens, taip pat reikia gerti sulčių, valgyti sriubos. O visa tai pakeitus kartu su troposferiniu vandeniu organizmas ne tik gauna naudos iš vandens, bet ir energijos iš gryno deguonies, kurio, ypatingai mieste, toli nuo miškingų vietovių – trūksta, mat jį sudegina automobiliai, naikina įvairių gamyklų vykdoma veikla.

Deguonis – būtinas

 

Mes kvėpuojame deguonies, azoto, vandenilio ir anglies dioksido mišiniu. Tačiau organizmui būtent deguonies reikia labiausiai, kadangi jis nešioja po kūną hemoglobiną. Deguonis labai svarbus medžiagų apykaitai ir oksidacijai: jos metu maistinės medžiagos virsta energija. O be deguonies smegenys atsijungia per 2-5 minutes.

 

Kuo mažiau deguonies ore, tuo daugiau papildomų įkvėpimų mums reikia. Trūkstant deguonies, visi organai dirba nepilnaverčiu režimu, tad nenuostabu, kad atsiranda ir įvairūs chroniški negalavimai. Be to, oda netenka gražios spalvos ir mes greičiau senstame.

 

Aktyvinantis komponentas

Kvėpãvimas (respiratio), fiziologinis procesas, apimantis deguonies patekimą iš aplinkos oro į organizmą, jo sunaudojimą vykstant organinių medžiagų biologinei oksidacijai ir anglies dioksido šalinimą iš organizmo. Vykstant biologinei oksidacijai ląstelėse gaminama organizmo gyvybinei veiklai būtina energija.

Kadangi deguonis aktyvina visą mūsų organizmą, o jo reikia nuolatos, geriant vandenį, prisotintą deguonies, mes jo natūraliu būdu gauname. Labai svarbu pabrėžti, kad tai miško deguonis, kuris savyje yra grynas ir tyras, kadangi miškas – medžiai natūraliai valo orą.

Deguonies vaidmuo pernešant įvairias medžiagas kraujyje

Kraujuje deguonies ir anglies dioksido ištirpsta nedaug, nes chemiškai daugiausia susijungęs deguonis su hemoglobinu (susidaro oksihemoglobinas), kurį kraujas neša iš plaučių į audinius. Audiniuose deguonis iš kraujo difunduoja į audinių ląsteles, o anglies dioksidas – iš audinių į kraują. Dujų difuziją ir jos kryptį audiniuose, kaip ir plaučiuose, lemia dujų slėgių skirtumas.

Kadangi pernaša vyksta iš plaučių į kraują, vadinasi, kraujyje esantis deguonis veikia įvairias ištirpusias medžiagas, kurias ir išnešioja kraujas.

Visos mūsų organizmo ląstelės, išskyrus odos paviršiaus epitelį, yra toje pačioje terpėje – jas skalauja kraujas, limfa ir tarpląstelinis skystis. Visa ši skystoji terpė turi griežtai nustatytą pH, labai reikšmingą žmogaus sveikatai rodiklį. Kiekviena organizmo ląstelė (o mes jų turime trilijonus) gauna maisto medžiagas ir deguonį iš jas skalaujančių skysčių. Šis skystis perneša ląstelėms reikalingas maistines medžiagas ir deguonį.

Augalai specialių kvėpavimo organų neturi. Kvėpuodami jie iš aplinkos (oro ar vandens) sugeria deguonį ir išskiria anglies dioksidą. Augalams kvėpuojant jų ląstelėse skaidomi įvairūs organiniai junginiai, dažniausiai gliukozė.

Tad, troposferinis vanduo, prisotintas augalų ir medžių deguonies, iš miško terpės, patekęs į žmogaus sistemą suaktyvina ją, kadangi gaunamas didesnis kiekis grynojo, tikro ir gyvo deguonies, kuris veikdamas per kraują ląsteles, jas gydo.

Tikrasis klausimas – kaip toks vanduo sąveikauja su kūnu ir vaistais?

Kadangi deguonis yra ypatingai svarbus žmogaus gyvybei, jo mes turime gauti nuolat, o užterštas aplinkos oras prie to neprisideda. Čia atsiranda troposferinis vanduo. Jis yra prisotintas deguonimi, kuris veikia taip, kaip pasivaikščiojimas parke, teikime. Naudojant jį į kraują patenka svarbus kiekis gyvybiškai būtinos medžiagos, kuri prisideda prie sveikatos. Ir vartojant jį su vaistais, vaistai ne tik greičiau ištirpinami kraujyje, jie patenka į ląsteles greičiau, kadangi yra papildomos energijos – deguonies.

No posts found!

Pokalbis apie vantas ir pirties naudą

Prietarui vantas rišti iki Joninių – Antanas nesutinka, nes iki Joninių dar nebūna subrendę lapeliai. Vantas ruošti žiemai…

Pajūryje dirbančios vaistininkės patarimai: poilsiaujant svarbu nepamiršti saiko ir vandens

Pajūryje dirbančios vaistininkės patarimai: poilsiaujant svarbu nepamiršti saiko ir vandens

Kaip elgtis, kad poilsiaujant prie Baltijos jūros netektų susidurti su mažesniais ar didesniais negalavimais? Pajūryje veikiančios vaistinės vaistininkai…

Nuo senovės tradicijų iki šiandienos inovacijų: kaip namuose gamintus ledus paversti sveiku desertu?

Nuo senovės tradicijų iki šiandienos inovacijų: kaip namuose gamintus ledus paversti sveiku desertu?

Ledai – vienas populiariausių pasaulio desertų. „World Population Review“ duomenimis, daugiausiai ledų yra suvartojama Naujojoje Zelandijoje. Vidutiniškai per metus…

0 0 balsų
Įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Temos
Patarimai
Renginiai
Akcija!